Extreme-Q 2020

Krauter Krauter
66753 96361
Dostępność

Dostępność: W magazynie

Shipping

Dostawy do godziny 12:00 zostaną wysłane w Pon-Pt tego samego dnia.

Buy together
Extreme-Q 2020
Ocena:
66753 96361
+
+
Smono Bio Cleaner
50%
=
Zapisz 40,11 zł
707,64 zł
Buy together
=
Zapisz 38,57 zł
757,56 zł

Waporyzator Extreme-Q

Waporyzator Extreme-Q od kanadyjskiego producenta Arizer został wydany już na początku 2010. Jego poprzednik, Extreme Vaporizer, był już wtedy popularnym modelem w Polsce. Extreme-Q oferuje kilka usprawnień. Prawdopodobnie najważniejszym usprawnieniem jest cicha praca waporyzatora Extreme-Q. Niestety wiele waporyzatorów (nawet najdroższych) zachowuje się bardzo głośno podczas waporyzacji. W trybie balonika wentylator wykorzystywany jest do napełniania baloników parą. Ten wentylator był dość głośny w poprzedniku waporyzatora Extreme-Q. Arizer zauważyło ten irytujący problem i odpowiednio zoptymalizowało nową wersję.

Dodatkowo zainstalowano trzy czujniki temperatury. Zdalny pilot Extreme-Q oferuje ciągły komfort i umożliwia ustawienie wszystkich funkcji. Załączona podstawka na potpourri przekształca Twój waporyzator w robiącą wrażenie lampę zapachową.

Extreme-Q ma szczególnie potężny i wytrzymały element grzewczy wykonany z ceramiki, na który producent w Kanadzie i USA daje dożywotnią gwarancję. Obudowa Extreme-Q z podwójnej warstwy stali nierdzewnej chroni użytkownika przed przypadkowym kontaktem z elementami przewodzącymi ciepło. Funkcja automatycznego wyłączania zapobiega przegrzaniu.
Więcej informacji
SKU1001
TypeDesktop Vaporizer
UsageWax, Herbs, Olejki
Replaceable batteryNie
HeiztechnikConvection
Heat-up time120s
DisplayLCD
Oven materialCeramic
Chamber Capacity0,5g
Haptic feedbackNie
Pass-Through ChargingTak
Temperature Setting50°C - 260°C
Colorblack
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Extreme-Q 2020
Twoja ocena
To Top