AirVape OM

29,99 zł
Oel
Dostępność

Dostępność: W magazynie

Shipping

Dostawy do godziny 12:00 zostaną wysłane w Pon-Pt tego samego dnia.

AirVape OM
29,99 zł
+
+
Smono Bio Cleaner
50%
12,99 zł
=
Zapisz 11,50 zł
41,47 zł

Waporyzator AirVape OM

Airvape OM zaprojektowała w USA i wyprodukowała w Chinach firma Apollo Vaporizer Inc. To kolejne po AirVape XS nowe, drobne i przenośne urządzenie od Apollo. Waporyzator o poręcznej i dyskretnej konstrukcji umożliwia waporyzację woskowych olejków oraz koncentratów. Na oko nie wygląda jak waporyzator i można go przechować na breloku na klucze. AirVape OM jest tak niepozorny jak wskaźnik laserowy, dyskretnie chowając się w Twojej dłoni.

Wykorzystane materiały mają szczególnie wysoką jakość:
Obudowa waporyzatora wykonana jest z wytrzymałej stali, a uchwyt z wysokiej jakości drewna dębowego. Podłużnej konstrukcji waporyzatora produkowanego w USA smukłości nadaje ustnik z odpornego na temperaturę szkła borokrzemowego oraz zwój z kwarcu. Nawet początkujący będą czerpać przyjemność z AirVape OM dzięki jego nieskomplikowanej obsłudze.

Możesz przełączać funkcje pojedynczym przyciskiem u góry urządzenia. Pięciokrotne naciśnięcie przycisku uruchamia waporyzator. Podwójne kliknięcie umożliwia zmianę napięcia, co w konsekwencji zmienia temperaturę parowania. Dostępne opcje to 2, 3 i 4 wolty. Podświetlony pierścień ma różne kolory – możesz wybrać biały, niebieski lub czerwony. Wciśnięcie i przytrzymanie przycisku rozpoczyna produkcję pary. Atomizer z podwójnego zwoju kwarcowego wbudowany jest w Airvape OM.
Więcej informacji
SKU1885
TypePen Vaporizer
UsageConcentrates
Heating TechniqueConduction
Oven materialQuartz
Energy SourceBattery
Haptic feedbackNie
Pass-Through ChargingNie
Size11.4 x 1.2 x 1.2 cm
Weight0.0450
Editioncomplete kit
CountryStany Zjednoczone
Colorblack
BrandAirvape UK
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:AirVape OM
Twoja ocena
To Top