Alfa Classic czarny

99,00 zł
Krauter
Dostępność

Dostępność: W magazynie

Shipping

Dostawy do godziny 12:00 zostaną wysłane w Pon-Pt tego samego dnia.

Buy together
Alfa Classic czarny
+
+
Smono Bio Cleaner
50%
12,99 zł
=
Zapisz 11,50 zł
110,48 zł

Waporyzator Alfa Goboof

Alfa GOBOOF wyprodukowano w Irlandii, a producent zmienił właściciela kilka lat temu. Mimo wszystko sprzedaż w Europie pozostaje na bardzo niskim poziomie.

Ten prosty waporyzator obsługuje się przyciskiem u góry urządzenia, tak jak np. aparaty fotograficzne. Do wyboru są trzy tryby ręczne i dwa automatyczne. Trzy temperatury między 190°C a 220°C można wybrać ręcznie. Tryby automatyczne umożliwiają początkującym znalezienie optymalnej temperatury ewaporacji. Waporyzator z biegiem czasu automatycznie dostosowuje temperaturę parowania. Na początku aromat jest delikatnie wyciągany z surowca w niższych temperaturach. Z czasem temperatura rośnie, aby odzyskać również pozostały aromat. Można wybrać czy temperatura ma wzrastać przy każdym ruchu, czy po określonych odstępach czasu. .

Obudowa, wykonana w całości z anodyzowanego metalu, zapewnia użytkownikowi wytrzymałość, a do tego przy ponad 100 gramach dobrze leży w dłoni albo w kieszeni spodni. Waporyzator napełnia się od spodu, gdzie znajduje się komora na materiał ziołowy. Daje to wyjątkową zaletę: centralnie zlokalizowany podłużny element ogrzewa się z całą komorą i równomiernie rozprowadza ciepło. Kiedy odkładasz Alfa GOBOOF na bok podczas sesji, automatycznie wyłącza się, by oszczędzić baterię. W codzienny użytku naładowana bateria starcza na około 1,5 godziny. Nawet jeśli bateria się wyczerpuje, z GOBOOF można korzystać podczas ładowania.
Więcej informacji
SKU1906
TypePortable Vaporizer
UsageHerbs
Recharge Time180 min
Heating TechniqueConduction
Heat-up time30 Seconds
Oven materialStainless steel
Energy SourceBattery, Power grid
Haptic feedbackNie
Pass-Through ChargingTak
Temperature Setting190°C, 210°C, 230°C
Size8.7 x 4.8 x 1.9 cm
Weight0.1050
Editioncomplete kit
Warranty2 Years
CountryIrlandia
Colorblack
BrandAlfa Goboof
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Alfa Classic czarny
Twoja ocena
To Top