Boundless CFX

149,00 zł
Krauter Oel
Dostępność

Dostępność: W magazynie

Shipping

Dostawy do godziny 12:00 zostaną wysłane w Pon-Pt tego samego dnia.

Buy together
Boundless CFX
149,00 zł
+
+
Smono Bio Cleaner
50%
12,99 zł
=
Zapisz 11,50 zł
160,48 zł

Waporyzator CFX - 2020

Nowa, poprawiona wersja Boundless CFX posiada ogromny ekran OLED i potężny ceramiczny element grzewczy. Ekran pokazuje aktualną oraz docelową temperaturę, stan baterii oraz czas trwania aktualnej sesji. Po wybraniu temperatury, w zakresie od 38°C do 220°C w przypadku CFX, ogrzanie zajmie tylko 20 sekund, co sprawia, że urządzenie jest szybsze od wielu porównywalnych sprzętów. Subtelne wibracje sygnalizują, że osiągnięto upragnioną temperaturę.

Wstępnie ogrzane powietrze dostaje się do użytej mieszanki dopiero po ogrzaniu, co oznacza, że CFX oferuje w pełni konwekcyjną metodę ogrzewania. Kompletnie izolowana ścieżka przepływu powietrza dostarcza użytkownikowi w 100% aromatyczną i gęstą parę.

Żebrowana struktura obudowy nie tylko ułatwia trzymanie CFX, ale i przyciąga wzrok. CFX to naprawdę wszechstronny sprzęt, dzięki kapsułkom na koncentraty, zawartym w zestawie. W porównaniu do poprzedniego CFX, bateria jest znacznie większa, przy 2500 mAh. Urządzenie posiada funkcję automatycznego wyłączania, a naładowane starcza na 10-15 sesji, w zależności od temperatury. Przy wymiarach 12,8 x 7cm CFX jest jednym z większych waporyzatorów przenośnych, ale jeśli chodzi o funkcjonalność nie pozostawia nic do życzenia.
Więcej informacji
SKU1050
TypePortable Vaporizer
UsageConcentrates, Wax, Herbs
Recharge Time30 min
Heating TechniqueHybrid (Convection / Conduction)
Heat-up time30 Seconds
Oven materialCeramic
Energy SourceBattery
Haptic feedbackNie
Pass-Through ChargingTak
Temperature Setting37°C - 221°C
Replaceable batteryNo
Size12 x 7 x 3 cm
Weight0.4530
Editioncomplete kit
Warranty3 Years
CountryKanada
Colorblack
BrandBoundless
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Boundless CFX
Twoja ocena
To Top