Extreme-Q

Cena promocyjna 124,00 zł Normalna cena 179,00 zł
Krauter Krauter
Dostępność

Dostępność: Brak w magazynie

Shipping

Dostawy do godziny 12:00 zostaną wysłane w Pon-Pt tego samego dnia.

Waporyzator Extreme-Q

Waporyzator Extreme-Q od kanadyjskiego producenta Arizer został wydany już na początku 2010. Jego poprzednik, Extreme Vaporizer, był już wtedy popularnym modelem w Polsce. Extreme-Q oferuje kilka usprawnień. Prawdopodobnie najważniejszym usprawnieniem jest cicha praca waporyzatora Extreme-Q. Niestety wiele waporyzatorów (nawet najdroższych) zachowuje się bardzo głośno podczas waporyzacji. W trybie balonika wentylator wykorzystywany jest do napełniania baloników parą. Ten wentylator był dość głośny w poprzedniku waporyzatora Extreme-Q. Arizer zauważyło ten irytujący problem i odpowiednio zoptymalizowało nową wersję.

Dodatkowo zainstalowano trzy czujniki temperatury. Zdalny pilot Extreme-Q oferuje ciągły komfort i umożliwia ustawienie wszystkich funkcji. Załączona podstawka na potpourri przekształca Twój waporyzator w robiącą wrażenie lampę zapachową.

Extreme-Q ma szczególnie potężny i wytrzymały element grzewczy wykonany z ceramiki, na który producent w Kanadzie i USA daje dożywotnią gwarancję. Obudowa Extreme-Q z podwójnej warstwy stali nierdzewnej chroni użytkownika przed przypadkowym kontaktem z elementami przewodzącymi ciepło. Funkcja automatycznego wyłączania zapobiega przegrzaniu.
Więcej informacji
SKU1001
TypeDesktop Vaporizer
UsageConcentrates, Wax, Herbs
Heating TechniqueConvection
Heat-up time120 Seconds
DisplayLCD
Oven materialCeramic, Glass
Energy SourcePower grid
Chamber capacity0.5 grams
Haptic feedbackNie
Pass-Through ChargingTak
Temperature Setting50°C - 260°C
Replaceable batteryNo
Size17 x 6.5 cm
Weight0.4420
CountryKanada
Colorblack
BrandArizer
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Extreme-Q
Twoja ocena
To Top