Mighty

Krauter Oel
271830
Dostępność

Dostępność: W magazynie

Shipping

Dostawy do godziny 12:00 zostaną wysłane w Pon-Pt tego samego dnia.

Buy together
Mighty
Ocena:
271830
+
=
Zapisz 88,66 zł
2925,19 zł
Buy together
Mighty
Ocena:
271830
+
+
Smono Bio Cleaner
50%
=
Zapisz 40,11 zł
2758,41 zł

Waporyzator Mighty

Crafty to najbardziej kompaktowy waporyzator z linii produktów Storz & Bickel. Waży 135g, co sprawia, że jest wyjątkowo lekki, a wymiary 11,0 x 5,7 x 3,3cm sprawiają, że łatwo trzyma się w dłoni. Obsługa jest bardzo praktyczna – wciśnięciem jednego przycisku sprawisz, że Crafty automatycznie podgrzeje się do fabrycznie ustawionej temperatury 180°C.

Crafty posiada pojedynczy, łatwy w obsłudze panel kontrolny. Zwiększoną temperaturę 195°C osiąga się poprzez podwójne wciśnięcie przycisku. Jednostka chłodząca Crafty posiada długi kanał i liczne wypustki chłodzące, co gwarantuje wspaniały smak i pełen aromat. Narzędzie do napełniania ułatwia ładowanie materiału do środka.

Crafty może komunikować się z aplikacją na smartfonie przez Bluetooth. Pozwala to zmieniać liczne ustawienia i przeglądać statystyki. Temperaturę podstawową oraz wzmocnioną można ustawić w zakresie 40°C - 210°C, widoczny jest też pozostały czas naładowania baterii, a do tego istnieje możliwość włączenia lub wyłączenia wibracji.

Tak jak Volcano, Mighty czy Plenty, waporyzator Crafty certyfikowany jest przez TÜV-Süd i produkowany przez Storz & Bickel w Niemczech. Dzięki wspaniałej jakości wykonania i prostej konserwacji urządzenia oraz dużej dostępności części zamiennych, możesz się cieszyć Crafty na długo.
Więcej informacji
SKU1507
TypePortable Vaporizer
UsageHerbs, Olejki
Replaceable batteryNie
HeiztechnikHybrid
Heat-up time60s
Oven materialCeramic
Energy SourceBattery
Chamber Capacity0,2g
Haptic feedbackTak
Pass-Through ChargingTak
Temperature Setting40°C - 210°C
Colorblack
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Mighty
Twoja ocena
To Top