Chat with us, powered by LiveChat

Smono Nr 3

Krauter Wachs Oel
454,06 zł
Dostępność

Dostępność: W magazynie

Shipping

Dostawy do godziny 12:00 zostaną wysłane w Pon-Pt tego samego dnia.

Buy together
Smono Nr 3
454,06 zł
+
+
Smono Bio Cleaner
50%
21,35 zł
=
Zapisz 40,27 zł
494,33 zł

Waporyzator Smono Nr 3

Smono 3 posiada zamknięty system ogrzewania konwekcyjnego. Ogrzana para przechodzi przez wykonaną ze stali nierdzewnej komorę na zioła, delikatnie wyciągając upragnione substancje z materiału ziołowego i produkując delikatną parę. Zawarta w zestawie komora ze szkła kwarcowego umożliwia waporyzację olejków i wosków. Obudowa urządzenia ma przyjemną w dotyku, miękką powierzchnię.

Mimo swojego niewielkiego rozmiaru, sprzęt ma naprawdę świetne funkcje. Szklany ustnik za pomocą kolorowych diod LED pokazuje czy Smono 3 dopiero się nagrzewa (czerwony), czy też jest już gotowe do użytku (zielony). Małe, ale potężne urządzonko posiada też system automatycznego wyłączania po 4 minutach braku aktywności.

Smono 3 potrzebuje tylko 3 przycisków do obsługi. Są to: przycisk on/off, przycisk „-” oraz przycisk „+”, dwa ostatnie służą do wybrania upragnionej temperatury. Waporyzator ładuje się do pełna w mniej niż 2 godziny przez kabel USB i posiada bezstopniową regulację temperatury w zakresie od 170°C do 210°C. Aby zmienić jednostki na stopnie Fahrenheita albo Celsjusza, wystarczy nacisnąć i przytrzymać jednocześnie przycisk uruchamiania oraz „-” przez ok. 3 sekundy.
Więcej informacji
SKU1987
TypePortable Vaporizer
UsageWax, Herbs
Replaceable batteryNie
Recharge Time120m
HeiztechnikConvection
Heat-up time30s
Displayno
Oven materialStainless steel
Energy SourceBattery
Haptic feedbackNie
Pass-Through ChargingNie
Temperature Setting170°C - 220°C
Editioncompletar
CountryChiny
Colorblack
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Smono Nr 3
Twoja ocena
To Top