Smono No 4

99,00 zł
Krauter Wachs Oel
Dostępność

Dostępność: Brak w magazynie

Shipping

Dostawy do godziny 12:00 zostaną wysłane w Pon-Pt tego samego dnia.

Waporyzator Smono Nr 4

Nowe Smono 4 to najlepszy waporyzator do korzystania poza domem. Jego wymiary to 5,5 x 2,6 x 11,8cm, co sprawia, że łatwo zmieści się w plecaku. Specjalna technologia Break-StepTM sprawia, że jest odporny na wstrząsy, lekką wilgoć i silny wiatr. Odporna na zarysowania obudowa ze stali nierdzewnej wytrzyma nawet bardzo dużą ilość materiału ziołowego, a do tego chroni zioła przed wpływem czynników zewnętrznych. Smono 4 posiada opatentowany i zaawansowany technologicznie system ewaporacji, który nakierowuje ogrzane powietrze przez bezpieczną do kontaktu z żywnością ścieżkę przepływu powietrza wykonaną z metalu. Na tym etapie gorące powietrze przepływa przez wiele dziurek do ceramicznej komory z materiałem. Para jest bardzo aromatyczna, ze względu na łagodny sposób ogrzewania, a materiału ziołowego nie trzeba mieszać.

Temperaturę Smono 4 można wyregulować w 8 dostępnych opcjach. Możesz wybrać 160°C, 170°C, 180°C, 190°C, 200°C, 210°C, 220°C lub 230°C. Czujniki temperatury i szybki jak błyskawica procesor dbają o ciągłość działania. Dostosować można nie tylko temperaturę, ale też przepływ powietrza, za pomocą gałki, która znajduje się u spodu urządzenia. Pojedynczy przycisk wielofunkcyjny wystarcza, by obsługiwać Smono. Żadnych skomplikowanych kombinacji przycisków – nic nie odwróci Twojej uwagi podczas sesji. Wszystkie ważne informacje pokazane są na zintegrowanym wyświetlaczu OLED u góry urządzenia.

Komora na materiał ziołowy jest odporna na ciepło i wykonana jest z nienasiąkającej brudem ceramiki. Konserwacja urządzenia ogranicza się do minimum. Bardzo potężna bateria o pojemności 2300 mAh starcza na 8 intensywnych sesji i można ją szybko naładować przez USB.

Smono 4 jest naprawdę Gotowe na Przygodę!
Więcej informacji
SKU1946
TypePortable Vaporizer
UsageConcentrates, Wax, Herbs
Recharge Time90 min
Heating TechniqueConvection
Oven materialCeramic
Energy SourceBattery
Haptic feedbackTak
Pass-Through ChargingNie
Temperature Setting160°C, 170°C, 180°C, 190°C, 200°C, 210°C, 220°C, 230°C
Replaceable batteryNo
Size11.8 x 5.5 x 2.6 cm
Editioncomplete kit
Warranty10 Years
CountryChiny
Colorblack
BrandSmono
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Smono No 4
Twoja ocena
To Top