ArGo

174,00 zł
Krauter
Dostępność

Dostępność: Brak w magazynie

Shipping

Dostawy do godziny 12:00 zostaną wysłane w Pon-Pt tego samego dnia.

Waporyzator ArGo

Arizer to jeden z największych producentów wysokiej jakości waporyzatorów. Od 9 lat stacjonarne jednostki Extreme-Q i V-Tower są bestsellerami na rynku. Modele przenośne zostały usprawnione w 2017.

Po udanych aktualizacjach waporyzatorów Arizer Air i Solo, wypuszczono kolejny model od Arizer: Arizer Go, czy też ArGo, to szczególnie poręczny, skuteczny sprzęt, wykonany z najlepszej jakości materiałów. ArGo ogrzewany jest metodą hybrydową – konwekcja + kondukcja. Ta technologia sprawdziła się już u poprzedników. Ogrzewanie zajmuje mniej niż minutę. Para przechodzi przez izolowaną, szklaną ścieżkę. Gwarantuje to aromatyczną parę bez żadnego niechcianego posmaku. ArGo jest lekki w dłoni i bardzo dyskretny, przy 9 cm długości. Jego bardzo praktyczną cechą jest wysuwana osłonka na szklany ustnik, przydatna podczas transportu.

Temperaturę, jasność wyświetlacza, głośność i funkcję wyłączania można indywidualnie dostosowywać. Bateria jest wymienna, a waporyzator jest gotowy do użytku nawet podczas ładowania. Aktualna temperatura komory grzewczej oraz stan baterii pokazane są na wyświetlaczu. Temperaturę można ustawić do 220 stopni, zgodnie z preferencjami. Ze względu na dużą żywotność baterii, ArGo starcza na 7-10 sesji i szczególnie nadaje się do wykorzystania poza domem. Niestety nie można go używać do olejków i wosków.
Więcej informacji
SKU1891
TypePortable Vaporizer
UsageHerbs
Recharge Time180 min
Heating TechniqueConvection
Heat-up time30 Seconds
Oven materialStainless steel
Energy SourceBattery
Chamber capacity0.25 grams
Haptic feedbackNie
Pass-Through ChargingTak
Temperature Setting50°C - 220°C
Replaceable batteryYes
Size9 x 5 x 2.5 cm
Weight0.0960
CountryKanada
Colorblack
BrandArizer
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:ArGo
Twoja ocena
To Top