Arizer Air II

Krauter
Dostępność

Dostępność: Brak w magazynie

Shipping

Dostawy do godziny 12:00 zostaną wysłane w Pon-Pt tego samego dnia.

Waporyzator Arizer Air II

Arizer Air II po ośmiu latach zastąpił swojego poprzednika. Bateria ma o 50% większą pojemność i można ją jak dotychczas ładować przez kabel USB. System podgrzewania również został odnowiony. Upragnioną temperaturę można uzyskać już w mniej niż dziesięć sekund. Wyświetlacz OLED pokazuje ustawioną temperaturę i aktualny stan baterii.

Pozostały dobrze znane z poprzednika: izolowana ścieżka przepływu powietrza oraz wykonana ze szkła borokrzemowego ścieżka przepływu pary, zapewniające autentyczną i aromatyczną parę. Nowe filtry ze stali nierdzewnej poprawiają czystość pary poprzez minimalizowanie przedostawania się pyłu. Prosta obsługa trzema przyciskami, solidne wykonanie i wymienna bateria to kolejne aspekty zachowane z poprzedniego modelu.

Opcja wypełniania ustników mieszankami ziołowymi jest idealna do użytku poza domem, jako wygodna metoda transportu. Dopasowane gumowe zaślepki są w zestawie razem z ustnikami. Dzięki temu zachowasz gotowość nawet przy dłuższych podróżach. Ze względu na smukły kształt i jedynie 116g masy, Air II pasuje do każdej kieszeni i może być wykorzystywany przy dłuższych sesjach poza domem, dzięki poprawionej żywotności baterii. Air II posiada funkcję automatycznego wyłączania, która chroni baterię, gdy urządzenie nie pozostaje w użytku. W razie potrzeby można jednak tę funkcję wyłączyć.
Więcej informacji
SKU1791-01
Weight0.1160
CountryKanada
BrandArizer
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Arizer Air II
Twoja ocena
To Top