Boundless CFV czarny

181,00 zł
Krauter
Dostępność

Dostępność: Brak w magazynie

Shipping

Dostawy do godziny 12:00 zostaną wysłane w Pon-Pt tego samego dnia.

Waporyzator CFV

Boundless poszerza portfolio przenośnych waporyzatorów o CFV. Jako jeden z kilku nowych waporyzatorów CFV oferuje w pełni konwekcyjne ogrzewanie mieszanek ziołowych. Uprzednio ogrzane powietrze dostaje się do ziół przy pociąganiu ustnika. Kolejną wyjątkową funkcją CFV są „pierścienie retencyjne”, umieszczane bezpośrednio w komorze grzewczej.

Składają się z trzech różnych materiałów i umożliwiają dalsze pogłębienie aromatu. Waporyzator obsługuje się z boku: można wybrać dowolną temperaturę w zakresie 60°C - 230°C przy pomocy dwóch przycisków. Temperaturę parowania można osiągnąć w ciągu 30 sekund. Ekran pokazuje uzyskaną temperaturę oraz pozostały poziom naładowania baterii. Urządzenie chronione jest poprzez funkcję automatycznego wyłączania, a do tego jest szybko gotowe do ponownego użytku dzięki funkcji szybkiego ładowania.

Jak to zwykle bywa w modelach Boundless, CFV oferuje łatwą do chwytania, wyżłobioną powierzchnię, która stabilnie trzyma się w dłoni. Wszelkie ważne akcesoria, takie jak narzędzie do ładowania materiału i szczoteczka do czyszczenia, są zawarte w zestawie.
Więcej informacji
SKU1058
TypePortable Vaporizer
UsageConcentrates, Wax, Herbs
Recharge Time150 min
Heating TechniqueConvection
Heat-up time30 Seconds
Oven materialStainless steel
Energy SourceBattery
Chamber capacity0.4 grams
Haptic feedbackNie
Pass-Through ChargingTak
Temperature Setting60°C - 230°C
Replaceable batteryNo
Size 10 x 6 x 3 cm
Weight0.2260
Warranty3 Years
CountryKanada
Colorblack
Brand-- Prosimy wybrać --
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Boundless CFV czarny
Twoja ocena
To Top