CFC 2.0

89,00 zł
Krauter
Dostępność

Dostępność: Brak w magazynie

Shipping

Dostawy do godziny 12:00 zostaną wysłane w Pon-Pt tego samego dnia.

Waporyzator Boundless CFC 2.0

CFC 2.0 od Boundless to następca CFC, który posiada kilka ulepszeń i rozszerzeń. Zachowane zostały jego poręczność i dyskretna konstrukcja, ale teraz jest jeszcze bardziej kompaktowy. Ten najmniejszy waporyzator od Boundless waży 127g. Inne usprawnienia to m.in. potężniejsza bateria oraz ulepszona ścieżka przepływu powietrza w ustniku, która zapewnia jeszcze bogatszą parę. Zoptymalizowany przepływ powietrza sprawia, że każdy buch jest jeszcze przyjemniejszy.

Chociaż CFC 2.0 ma kompaktową konstrukcję, jego ceramiczna komora na materiał ziołowy jest dość duża i mieści ok. 0,5g zmielonej mieszanki. Ogrzewa się równie szybko jak poprzednik: temperatura, którą można ustawić na dowolną wartość w zakresie 60°C - 230°C, osiągana jest w ciągu 30 sekund. Informacje na ten temat wyświetlają się na ekranie, na którym widać też stopień naładowania baterii.

Jeśli lubisz korzystać z filtra wodnego lub bubblera, CFC 2.0 przypadnie Ci do gustu – urządzenie kompatybilne jest z popularnymi filtrami wodnymi i posiada odpowiedni adapter. Niska cena i prosta obsługa sprawiają, że sprzęt nadaje się zarówno dla entuzjastów, jak i początkujących.
Więcej informacji
SKU1911
TypePortable Vaporizer
UsageHerbs
Recharge Time180 min
Heating TechniqueConduction
Heat-up time10 Seconds
Oven materialCeramic
Energy SourceBattery
Chamber capacity0.5 grams
Haptic feedbackNie
Pass-Through ChargingNie
Temperature Setting60°C - 230°C
Replaceable batteryNo
Size13 x 3.3 x 3 cm
Weight0.0820
Editioncomplete kit
Warranty3 Years
CountryStany Zjednoczone
Colorblack
Brand-- Prosimy wybrać --
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:CFC 2.0
Twoja ocena
To Top