Flowermate Aura

84,00 zł
 
Dostępność

Dostępność: Brak w magazynie

Shipping

Dostawy do godziny 12:00 zostaną wysłane w Pon-Pt tego samego dnia.

Podłużny waporyzator Flowermate Aura

Flowermate Aura może pochwalić się możliwością precyzyjnego określenia temperatury i naładowania baterii, dzięki ekranowi OLED. Firma Smiss Technology, korzystając jedynie z najwyższej jakości materiałów, zaprojektowała podłużny waporyzator, który nie tylko jest przyjemny w dotyku i obsłudze, ale oferuje też wiele zalet, które nie są normalnie spotykane w tak małym urządzeniu. Aura umożliwia korzystanie z mieszanek ziół, olejków, koncentratów i wosków. Dzięki odizolowaniu elektroniki od ścieżki przepływu pary, powstająca para jest czysta. Potężna bateria o pojemności 2600 mAh umożliwia sesje do 2 godzin. Do ładowania nadaje się kabel USB.

Temperatura regulowana jest przyciskami, w zakresie od 40°C do 230°C. Aktualną temperaturę można sprawdzić na wyświetlaczu.

Kapsułki ze stali nierdzewnej zawarte w zestawie mogą zostać napełnione materiałem ziołowym lub olejkami. Są łatwe do transportowania i można je w dowolnym momencie wymienić. Kapsułki na mieszanki ziołowe posiadają drobne dziurki, a kapsułki na wosk organiczną bawełnę. Przy tylu zaletach Aura stanowi w swojej cenie prawdziwą okazję.
Więcej informacji
SKU1227
TypePortable Vaporizer
UsageConcentrates, Wax, Herbs
Heating TechniqueConduction
Heat-up time30 Seconds
Oven materialCeramic
Energy SourceBattery
Haptic feedbackNie
Pass-Through ChargingTak
Temperature Setting40°C - 230°C
Size14.7 x 2.8 cm
Warranty2 Years
CountryChiny
Colorblack
BrandFlowermate
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Flowermate Aura
Twoja ocena
To Top