Hermes 2

29,50 zł
Oel
Dostępność

Dostępność: Brak w magazynie

Shipping

Dostawy do godziny 12:00 zostaną wysłane w Pon-Pt tego samego dnia.

Waporyzator Hermes 2

Hermes 2 to jeden z najmniejszych i najelegantszych atomizerów do liquidów aktualnie dostępnych na rynku. Szklany zbiornik Atomizera o pojemności 0,5ml przystosowany jest do płynnych olejków i E-Liquidów. Woskowe substancje nie nadają się do Hermes 2. Średnica urządzenia to ok. 1cm, długość 11cm, a waga – tylko 28g – ten waporyzator jest ledwo widoczny w Twojej dłoni, gdziekolwiek jesteś, dlatego jest tak bardzo ceniony za swoją dyskrecję.

Do produkcji Hermes 2 zastosowano jedynie wysokiej jakości materiały. Obudowa i ustnik wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej, a ścieżka przepływu powietrza wykonana jest z materiałów dopuszczonych do kontaktu z żywnością. Kompletnie wyeliminowano konieczność wykorzystania spoiw w każdym module. Jeśli pojedynczy element wymaga czyszczenia, można go z łatwością rozłożyć i wyczyścić. Szklany zbiornik można bez problemu napełnić po wyciągnięciu ustnika ze stali nierdzewnej. Ze względu na dość niewielką pojemność zbiornika Atomizera, Hermes 2 najlepiej nadaje się do olejków, ponieważ nie parują tak szybko jak e-liquidy, co sprawia, że nie trzeba ich tak często uzupełniać.

Atomizer uruchamia się pod wpływem inhalacji, nie ma żadnych przycisków, a więc nie można też ustawiać temperatury, co sprawia, że obsługa jest prosta i nieskomplikowana. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów, Hermes 2 generuje dobrej jakości parę. Elegancka obudowa, załączona w zestawie, jest idealna do transportu. Oczywiście w zestawie znajduje się też adapter USB do ładowania urządzenia. Proces zajmuje 1-2 godzin. Bateria ma pojemność 290 mAh, a jej napięcie to 3,3V -4,2V.
Więcej informacji
SKU1619
TypePen Vaporizer
UsageConcentrates, E-Liquids
Recharge Time120 min
Heating TechniqueConduction
Heat-up time10 Seconds
Oven materialCeramic
Energy SourceBattery
Haptic feedbackNie
Pass-Through ChargingNie
Replaceable batteryNo
Size11.03 x 1.05 x 1.05 cm
Weight0.0280
Warranty1 Year
CountryStany Zjednoczone
Colorblack
BrandLinx
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Hermes 2
Twoja ocena
To Top