Hypnos Zero

89,00 zł
Wachs
Dostępność

Dostępność: W magazynie

Shipping

Dostawy do godziny 12:00 zostaną wysłane w Pon-Pt tego samego dnia.

Hypnos Zero
89,00 zł
+
+
Smono Bio Cleaner
50%
12,99 zł
=
Zapisz 11,50 zł
100,48 zł

Waporyzator Hypnos Zero

Hypnos Zero to kompaktowy, ważący zaledwie 46g waporyzator do ekstraktów. Jego wymiary to 10,7cm długości i 1,4cm średnicy. Jego wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej i szkła konstrukcja robi wrażenie swoją prostą elegancją. W przeciwieństwie do Hermes 2, Hypnos Zero nadaje się do wosków, ale nie do płynów. Piecem grzewczym w Atomizer Zero jest płytka ceramiczna. Opcjonalnie można kupić Atomizer Dio z dwoma prętami kwarcowymi lub Atomizer Hypnos, z jednym prętem. Ceramiczna płyta Atomizer Zero ogrzewa się szybko i równomiernie, a do tego łatwo ją napełnić.

Hypnos Zero to jedyny waporyzator do ekstraktów na rynku z czterema ustawieniami temperatury. Możesz kontrolować temperaturę ogrzewania koncentratu, tak by inhalować się parą silnie uderzającą w płuca lub taką, która jest wyrazista w ustach. Trzema „kliknięciami” możesz przełączać się między poziomem „niskim”, „średnim” i „wysokim”. Bateria ma pojemność 650 mAh, ładuje się ją 1-2 godziny i starcza nawet na 16 minut przy pełnej mocy, bez konieczności ponownego ładowania – to ok. 25% dłużej niż w podobnych atomizerach.

Komora na wosk Atomizera pomieści ok. 0,1-0,2g wosku, co umożliwia 10-20 inhalacji, w zależności od ustawienia temperatury i intensywności sesji. Zero generuje parę bardzo dobrej jakości, dającą duże i piękne kłęby. Lekkie obracanie podczas parowania sprawia, że wosk lepiej rozchodzi się po ceramicznej płytce.
Więcej informacji
SKU1617
TypePen Vaporizer
UsageConcentrates, Wax
Heating TechniqueConduction
Heat-up time10 Seconds
Oven materialCeramic
Energy SourceBattery
Haptic feedbackNie
Pass-Through ChargingNie
Temperature Settinglow, medium, medium-high, high
Replaceable batteryYes
Size10.7 x 1.4 x 1.4 cm
Weight0.0460
Warranty1 Year
CountryStany Zjednoczone
Colorsilver
BrandLinx
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Hypnos Zero
Twoja ocena
To Top