IQ

Już od 249,00 zł
 
Dostępność

Dostępność: W magazynie

Shipping

Dostawy do godziny 12:00 zostaną wysłane w Pon-Pt tego samego dnia.

Buy together
IQ
Już od 249,00 zł
+
+
Smono Bio Cleaner
50%
12,99 zł
=
Zapisz 11,50 zł
260,48 zł

IQ

Z DaVinci IQ Organicix wypuszcza na rynek waporyzator ulepszony względem DaVinci i Ascent nie tylko wizualnie, ale i od strony technicznej. IQ to kompaktowy sprzęt wysokiej jakości. Ma tylko 142 gramy, jest szczególnie lekki, a 52 diody LED to wizualny majstersztyk. W trybie dyskretnym (Stealth) można diody przyciemnić. DaVinci IQ nadaje się do waporyzacji mieszanek ziołowych. Nowa technologia Smart-Path oferuje cztery różne ustawienia temperatury. W trybie precyzyjnym, temperaturę można ustawić co do stopnia, w zakresie 120°C - 230°C. W trybie Boost DaVinci ogrzewa się bezpośrednio do 220°C. Kolejną nową funkcją jest aplikacja Bluetooth, przy pomocy której połączysz się ze smartfonem iPhone lub Android, by w ten sposób obsługiwać IQ.

Cyrkon, odporny na ciepło i wytrzymały materiał, po raz pierwszy wykorzystywany jest w waporyzatorze i sprawia, że IQ jest unikatowym sprzętem. Komora na materiał, płaski ustnik oraz kulka zamykająca komorę na zioła wykonane są właśnie z tego materiału. Jego wyjątkowe właściwości wspomagają nagrzewanie komory na materiał.

Oprócz komory na materiał, można też napełnić tzw. komorę smakową, co zapewnia wrażenia smakowe, o jakich Ci się nawet nie śniło. W zestawie, oprócz drobiazgów takich jak breloczek na klucze i naklejki, znajduje się też pokrowiec do transportu komory smakowej. Możesz korzystać z niego, by przechowywać materiał ziołowy do użytku w drodze.
Wymienna bateria (3500 mAh) ładuje się w ok. 3 godziny i starcza w pełni naładowana na ok. 90 minut. Wibracje sygnalizują, gdy urządzenie jest gotowe do użytku.
Więcej informacji
SKU109401
Weight0.1700
CountryStany Zjednoczone
BrandDaVinci
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:IQ
Twoja ocena
To Top