Puffco Peak

349,00 zł
Wachs
Dostępność

Dostępność: Brak w magazynie

Shipping

Dostawy do godziny 12:00 zostaną wysłane w Pon-Pt tego samego dnia.

Waporyzator Puffco Peak

Puffco Peak to innowacyjny waporyzator do koncentratów. Koncepcja została ulepszona wewnątrz firmy przez wynalazców urządzenia, którzy uwielbiają skrupulatną pracę metodą prób i błędów. Ścieżka przepływu powietrza jest wolna od klejów, włókien i chemikaliów. Zintegrowany filtr wodny przyjemnie chłodzi parę przed każdą inhalacją. Puffco Peak można zaklasyfikować jako coś pomiędzy przenośnym a stacjonarnym urządzeniem, gdyż jego kształt i objętość przypominają raczej sprzęt do domu. Jego rozmiar umożliwia filtrację wodną i gwarantuje odpowiednią jakość. Z waporyzatora można korzystać z wieloma innymi waporyzatorami dzięki specjalnemu trybowi „Sesh Mode”. Zwiększa to automatycznie wygenerowane ciepło i długość sesji.

Temperaturę można wybrać z jednej z czterech opcji, w zależności od ilości pary, którą chcesz wyprodukować. Najniższa to 230°C, średni poziom to 260°C, wysoki 287°C, a najwyższy 315°C. Puffco Peak pokazuje aktualną temperaturę przy pomocy kolorowych diod LED. Bateria Peak ładuje się w 2 godziny i starcza na ok. 30 pociągnięć.

Filtr wodny napełnia się aż do dziurek na powietrze. Urządzenie powinno być zawsze odłączone. Następnie na urządzeniu umieszcza się szkło, a materiał ziołowy umieszczany jest w komorze przy pomocy narzędzia do ładowania.
Więcej informacji
SKU1964
TypeDesktop Vaporizer
UsageConcentrates, Wax
Recharge Time120 min
Heating TechniqueConduction
Heat-up time30 Seconds
Oven materialCeramic
Energy SourceBattery
Haptic feedbackTak
Pass-Through ChargingTak
Colorblack
BrandPuffco
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Puffco Peak
Twoja ocena
To Top